7-13+ Yaş Yeşilyurt Kaymakamlık Yüzme Şenliği Coşkuyla Gerçekleşti

  7-13+ Yaş Yeşilyurt Kaymakamlık Yüzme Şenliği Coşkuyla Gerçekleşti

  Haberi Oku

  Arslantepe Voleybol Turnuvası Düzenlenecek

  Turnuvaya katılmak isteyenler; 24-28 Mayıs 2024 tarihleri arasında turnuva şartnamesindeki istenilen evraklar ile birlikte Battalgazi İlçe Müdürlüğüne veya Battalgazi Spor Kompleksine başvurularını yapmaları gerekmektedir. Her kurum istediği kadar takım ile katılım sağlayabilir.

  Haberi Oku

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı.

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı. Sümer Park’ta yapılan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama törenine...

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI BAŞLADI

  GENÇLİK HAFTASI BAŞLADI 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında her yıl düzenlenen Gençlik Haftası açılışı, İl Müdürümüz Ebu Bekir KAYHAN' ın Atatürk Yeni Anıtına çelenk sunma töreni ile başladı.

  Haberi Oku

  Türkiye Boks Federasyonu 2024 Faaliyet Programı İçerisinde Yer Alan 1. Kademe Boks Antrenör Uygulama Eğitimi Kursları Malatya’da Yapılacak

  Türkiye Boks Federasyonu 2024 Faaliyet Programı İçerisinde Yer Alan 1. Kademe Boks Antrenör Uygulama Eğitimi Kursları Malatya’da Yapılacak

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI

  13 Ağustos 2021 tarihli ve 31567 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 4371 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile yürürlüğe giren "Gençlik ve Spor Bakanlığı Ek Ders Saatlerine İlişkin Esaslar Hakkında Karar" doğrultusunda hazırlanan "Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim Faaliyetlerinde Ek Ders ve Diğer Uygulamalara İlişkin Usul ve Esaslar" kapsamında İl Müdürlüğümüzde Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYONLARDAN İL MÜDÜRÜ EBU BEKİR KAYHAN’ A ZİYARET

  İl Müdürü KAYHAN, dereceler ile dönen sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik edip başarılarının devamını dileyerek, çeşitli hediyeler takdim etti.

  Haberi Oku

  Türkiye Şampiyonu Güreşçimiz İl Müdürü KAYHAN'ı Ziyaret Etti.

  Sakarya’da düzenlenen U20 Genç Erkekler Greko-Romen Güreş Türkiye Şampiyonasında 97 kg’da güreşen sporcumuz Emir Ömer Bozbağ Türkiye şampiyonası olması nedeniyle, İl Müdürü Ebu Bekir KAYHAN’ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında bir açıklama yapan İl Müdürü Ebu Bekir KAYHAN...

  Haberi Oku

  Sportif Yetenek Taraması Projesinin Toplantısı Yapıldı.

  Sportif Yetenek Taraması Projesinin Toplantısı Yapıldı. Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan toplantıya İl Müdürü Ebu Bekir Kayhan Başkanlığında...

  Haberi Oku

  6 Şubat Depreminin Yıl Dönümü Anma Programı Gerçekleştirildi.

  6 Şubat depreminin yıl dönümü nedeniyle yaşamını yitiren vatandaşlarımızı anma programı gerçekleştirildi. Beydağı Gençlik Merkezinde gerçekleşen anma programına Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ebu Bekir KAYHAN...

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ EBU BEKİR KAYHAN ŞAMPİYON SPORCULARLA YEMEKTE BULUŞTU

  Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ebubekir KAYHAN, Tokat’ta yapılan Okul Sporları Greko-romen Güreş Türkiye Şampiyonasına katılan sporcular ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Yemekte TOHM (Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi) ve SEM (Sporcu Eğitim Merkezi) Sporcularıyla yakından ilgilenen Kayhan sporcularla sohbet ederek her zaman yanlarında olduğunu belirtti.

  Haberi Oku

  DUYURU

  Tüm spor kulüplerimizin dikkatine,7405 sayılı Spor Kulüpleri ve Spor Federasyonları Kanunu 26 Nisan 2022 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

  Haberi Oku

  Kültürler Buluştu

  Kültür buluşmaları Fırat Gençlik Merkezine bağlı İnönü üniversitesi genç ofiste AFAM topluluğu, Gençlik Merkezi personelleri ve gönüllü gençlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  Hep Birlikte El Ele Şenliği

  İnönü Üniversitesinde düzenlenen etkinlikte, Yüz boyama, Spor İstasyonları, Pamuk Şeker İkram Dağıtımı, Fotoğraf ve Anı Köşesi, Vb… birçok etkinlik Özel çocuklara uzman eğitmenlerimiz le dolu dolu bir gün geçirildi.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Toplantısı Yapıldı

  Malatya Okul Sporları Değerlendirme ve Bilgilendirme Toplantısı yapıldı. Toplantıya Vali Yardımcısı Reşit Özer ÖZDEMİR, Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ebu Bekir KAYHAN, İl Milli Eğitim Müdürü Behçet BAKIR, Turizm İl Müdürü Yener OBA, İlçe ve Şube Müdürleri, Spor Uzmanları Beden Eğitimi Öğretmenleri, İl Spor Dalı Temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti.

  Haberi Oku

  Amatör Spor Haftası Başladı

  Her yıl Ekim ayının ikinci haftasında Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘’Amatör Spor Haftası’’ Malatya Kanalboyundan Millet Bahçesine doğru yapılan yürüyüşle başladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER