15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI

  15 Temmuz 2020 Çarşamba günü saat 19:00 da Online Turnuva Yapılacaktır.

  Haberi Oku

  15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ SANCAK KOŞUSU ETKİNLİĞİ

  "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri" ile milli birliğimize ve demokrasiye olan inancımız güçlenmektedir. İnanç, dirayet, birlik ve beraberlik ruhuyla ay yıldızlı sancağı taşımak, milli birlik ve beraberlik ruhunu topluma göstermek, hatırlatmak, tüm şehitlerimizin ve 15 Temmuz’da şehit olan vatandaşlarımızın anısını yaşatmak amacıyla...

  Haberi Oku

  BAKAN YARDIMCIMIZ SAYIN İHSAN SELİM BAYDAŞ BEYDAĞI GENÇLİK MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

  Türkiye'nin görselliği ile ön plana çıkarak sayılı DENEYAP atölyelerinden biri olan Malatya Beydağı Gençlik Merkezi'nde kurulan DENEYAP Türkiye Teknoloji Atölyesini Gençlik Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş ve eşi ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN 35 MİLYON LİRA PROJE DESTEĞİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Projeleri Destek Programı çerçevesinde, “Gönüllülük”, “Kişisel Gelişim”, “Fiziksel Aktivite, Egzersiz ve Spor”, “Kitap Kahve Projeleri”, “Kültür ve Sanat”, “Yenilikçi Fikirler”, “Çevre” ve “Hayvanların Korunması” alanlarında sivil toplum kuruluşlarının projelerine 35 milyon TL destek verecek.

  Haberi Oku

  BAKAN YARDIMCIMIZ SAYIN İHSAN SELİM BAYDAŞ İL MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sayın İhsan Selim Baydaş İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK GENÇLİK MERKEZİ MALATYA’DA AÇILIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, gençlerin, bütün insanlığın ortak değerlerini yüceltmek için kendilerini en iyi şekilde yetiştirdiklerine işaret ederek, “Bizler de onlara bütün imkanlarımızla destek oluyor, kendilerine en yüksek standartları oluşturmak için adımlar atmaya çalışıyoruz” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU MALATYA’DA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Bakanlık olarak son 18 yılda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yakın takibi ve engin vizyonuyla yurt noktasında Türkiye’yi çok ciddi bir aşamaya getirdiklerini belirterek, ‘’180 binden 700 bin kapasiteye ulaştık" dedi.

  Haberi Oku

  Sahaların Yapımı Tamamlandı.

  Eşref Bitlis Yurdumuzun Basketbol, Voleybol, ve Futbol Sahaları Tamamlandı.

  Haberi Oku

  Büşra GÜNATA Üçüncü Oldu

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Tarafından Düzenlenen ‘’Gençlerden Koronavirüs Kahramanlarına Mektup’’ Yarışmasında Üçüncü Oldu.

  Haberi Oku

  Türkiye’nin En Büyük Gençlik Merkezlerinden Biri Olacak.

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yaptırılan Melekbaba Gençlik Merkezi inşaatı sona gelmek üzere...

  Haberi Oku

  Yakınca Spor Salonunun Bakım-Onarım Çalışması Bitmek Üzere

  İlimiz Yeşilyurt Bölgesi Yakınca mahallesinde bulunan Yakınca Spor Salonunun bakım onarım çalışmaları devam ediyor. Son rötuşlar yapıldıktan sonra...

  Haberi Oku

  2000 Yataklı Yurt İnşaatı Bitmek Üzere

  İl Müdürlüğümüz mühendis ve mimarları ile birlikte İnönü Üniversitesi yerleşkesinin içinde bulunan 2000 yataklı yurt inşaatını inceledi....

  Haberi Oku

  Malatya Yurtları Karantina Sonrası Öğrenciler İçin Hazırlanıyor

  Malatya yurtları karantina sonrası yapılan hazırlıklar ile alakalı bir açıklama yapan Malatya gençlik ve Spor İl Müdürü Ebu Bekir KAYHAN ...

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NA BAĞLI TESİSLERDE NORMALLEŞME NASIL OLACAK?

  Türkiye’nin Covid-19 ile mücadelesinde elde ettiği başarı sonucu normalleşme süreci 1 Haziran’da başladı. Yeni normalleşme süreciyle beraber Gençlik ve Spor Bakanlığı da, Gençlik Merkezleri ve Gençlik Kampları ile Bakanlığa bağlı spor tesislerinde uygulanacak önlemleri belirledi.

  Haberi Oku

  Şehir Turuna Halkımızdan Yoğun İlgi

  Yüzlerce Türk Bayrağı Vatandaşlarımıza Dağıtıldı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER