Milli Takım Kadrosunda Yer Aldı.

  18 - 22 Şubat tarihleri arasında Edirne’de yapılan Uluslararası 2.Turkcell Edirne kupasında İlimiz sporcusu Mehmet Gazi Gelirli yüzme müsabakasında milli takım kadrosunda yer almıştır.

  Haberi Oku

  “TÜRK SPORUNUN HIZI HER GEÇEN GÜN BAŞARILARLA TAÇLANARAK ARTIYOR”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sporun her alanında çok ciddi bir devrim yaşandığını belirterek, “Türk sporunun, Türk sporcusunun hızı her geçen gün başarılarla taçlanarak artıyor. Önümüzdeki süreçte sporun birleştirici ruhuyla tüm kötülüklerle mücadele edeceğimiz gibi, sporu tabana yayma noktasında da çok önemli aşamaları başaracağımıza inanıyorum” dedi.

  Haberi Oku

  YÜZME ŞENLİKLERİ YAPILACAK

  Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yüzme İl Temsilciliğinin 2021 yılı faaliyet programında yer alan, 10 Yaş Yüzme Şenlikleri, 11-12 Yaş 1.Vize , 13+ Baraj Geçme Yarışları 27 - 28 Şubat 2021 tarihleri arasında Osman Çağlı Kapalı Yüzme Havuzu'nda yapılacaktır.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU AĞRI’DA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Ağrı'da, Ağrı Gençlik ve Spor Protokolü programına katıldı.

  Haberi Oku

  GÜRSEL AKSEL STADI RESMEN AÇILDI

  Göztepe'nin iç saha maçlarını oynadığı Gürsel Aksel Stadı'nın resmi açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşti. Açılışta bir konuşma yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, dünyanın en iyi statlarına aday gösterilen Gürsel Aksel Stadı'nın Türkiye'nin spor altyapısının geldiği noktanın en güzel sembollerinden biri olduğunu belirtti.

  Haberi Oku

  İl Müdürü Ebu Bekir Kayhan, Sokak Hayvanlarını Besleyen Gönüllülere Plaket Verdi.

  Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamalarında yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarının, yardımına koşarak beslemeye devam eden Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Gençlik Merkezi üyesi gönüllü gençlere İl Müdürü Ebu Bekir Kayhan plaket verdi.

  Haberi Oku

  “TÜRKİYE'MİZİN STATLARI, SALONLARI DÜNYANIN ÖNCÜ TESİSLERİ OLDU”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Türkiye'mizin tesisleri, statları, salonları ve diğer branşları, dünyanın, Avrupa'nın öncü tesisleri oldu. Türkiye'nin sporda marka ülke olma noktasında çok ama çok önemli bir noktaya geldiğini de gururla ifade ediyorum. Özellikle spor altyapımız, sadece ülkemiz için değil dünyanın imrendiği, tercih ettiği bir spor turizmi markası haline geldi” dedi.

  Haberi Oku

  YENİ ADANA STADYUMU AÇILDI

  Yeni Adana Stadyumu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katıldığı törenle hizmete girdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Tesisleşmenin Türk sporunu güçlendirme, sporcularımızı destekleme, hedeflerimize ulaşma noktasında çok büyük önem arz ettiğine inanıyoruz” dedi.

  Haberi Oku

  MİLLİ SPORCU BURSU TANITIM TOPLANTISI

  Milli Sporcu Bursu Tanıtım Toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlendi.

  Haberi Oku

  Gençlik Merkezlerimiz Gençlere Her Türlü İmknaı Sunmya Devam Ediyor.

  Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezlerimizde ,gençlere her türlü imkanı ve hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde hizmete giren Hanımınçiftliği Gençlik Merkezinde, deneyimli ve tecrübeli Gençlik Liderleri öncülüğünde...

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU DENİZLİ’DE

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Denizli'deki Genç Ofisi'nin açılışında yaptığı açıklamada, “Gençlerimiz için her türlü imkanı seferber etmek bizim için onurlu bir görev. Yeter ki gençlerimiz istesin, düşünsün hayal etsin ve hayallerinin peşinden gitsin" dedi.

  Haberi Oku

  “BU KARDEŞLİK TABLOSUNU HİÇ KİMSE ENGELLEYEMEYECEK”

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Mardin’de yaptığı açıklamada, "Birileri sürekli bir şeylere karşı çıkacak, kuru gürültüyle meşgul olacak. Karalayacaklar, iftira atacaklar, yalanlar söyleyecekler ama biz onlara inat eser ortaya koyacağız. Bu kardeşlik tablosunu hiç kimse engelleyemeyecek" dedi.

  Haberi Oku

  "Kardeşin Isınır Dünya Isınır" İdlip için Yardım Topladılar.

  ‘'Kardeşin Isınır Dünya Isınır '’ sloganıyla İdlib de çadır kentlerde zor şartlar altında hayatlarını devam ettirmeye çalışan kardeşlerimize kıyafet yardımı kampanyası için Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü...

  Haberi Oku

  MALATYA DENEYAP ÖĞRENCİLERİ TEKNOFESTE HAZIRLANIYOR

  TEKNOFEST2021'e katılmak için Malatya Deneyap Teknoloji Atölyeleri öğrenci gruplarımız hazırlıklarına devam ediyor. Proje fikirleri üzerinde çalışan ve Teknofest başvuru hazırlıklarını sürdüren öğrencilerimizi ziyaret eden Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ebu Bekir KAYHAN gençlerimize başarılar dileyip sohbet etti.

  Haberi Oku

  MALATYA'DA YARDIMA İHTİYACI OLAN MÜLTECİLER İÇİN KIYAFET TOPLANDI.

  Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik merkezleri olarak Malatya'da bulunan ve kış şartlarından olumsuz olarak etkilenen mülteci kardeşlerimize yardım ulaştırmak için başlattığımız çalışmalar da, hayırseverlerimiz tarafından bize teslim edilen kıyafetleri paketleyerek Malatya'da ihtiyaç duyan mülteci kardeşlerimize ulaştırmak için harekete geçtik.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NUN VİRANŞEHİRLİ KÖYLÜLERE VERDİĞİ TENİS KORTU SÖZÜ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Muharrem Kasapoğlu’nun Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde tenisle tanışan ve kendi imkanlarıyla yaptıkları toprak kortta yöresel kıyafetleriyle raket sallayan köylülere verdiği tesis sözü gerçekleştirildi. Bakan Kasapoğlu’nun talimatıyla Sarıbal Mahallesi’nde yaptırılan tenis kortu ve halı sahanın yapımı bir buçuk ayda tamamlandı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER