Okul Sporları Toplantısı Yapıldı

  Malatya Okul Sporları Değerlendirme ve Bilgilendirme Toplantısı yapıldı.

  Haberi Oku

  Masa Tenisi Hakem Kursu Açılacak

  28 Kasım – 01 Aralık 2019 tarihleri arasında ilimizde Masa Tenisi Aday Hakem Kursu Açılacaktır. Kursa katılmak isteyen kişilerde aranan şartlar şöyle;

  Haberi Oku

  Bugün Fidan Yarın Nefes

  Tarım ve Orman Bakanlığı ve Orman Genel Müdürlüğünün ortaklaşa başlattıkları Geleceğe Nefes Ol kampanyası için Tüm Türkiyede Eş zamanlı 11 Kasım 2019’da saat 11.11’de Fidan Dikimi Yapıldı. Malatya'da da Orduzu mevkiinde fidan dikimi gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  Atletizm 1. Kademe Yardımcı Antrenörlük Kursu Açılacak

  19 – 29 Kasım 2019 tarihleri arasında ilimizde Atletizm 1. Kademe Yardımcı Antrenörlük Kursu Açılacaktır.

  Haberi Oku

  Bilardo Aday Hakem Kursu Açılacak

  6-7-8 Aralık 2019 tarihleri arasında ilimizde Bilardo Aday Hakem Kursu açılacaktır. Kursa başvuru yapmak isteyenlerde aranacaklar şartlar ve gerekli belgeler ise şöye;

  Haberi Oku

  Milli Takım Kampına Çağırıldılar

  İl Müdürlüğü antrenörümüz Nihat ERİM Milli Takım Antrenörü olarak sporcumuz Serhat GÜNGÖR ise Milli Takım Sporcusu olarak davet edildi.

  Haberi Oku

  Sporcumuz Dünya Dördüncüsü Oldu

  Dünya Biathle - Triathle Şampiyonasında Türkiye Milli Pentatlon Takımı adına yarışan İlimiz Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü sporcusu Neva Naz Güvenç 3.01 derecesi ile Dünya 4.’sü Oldu.

  Haberi Oku

  Masa Tenisi Dostluk Ligi Müsabakaları Sona Erdi

  Masa Tenisi Dostluk Ligi’nin 19.etabı sona erdi.

  Haberi Oku

  Basketbol Aday Hakem Kursu Açılacak

  Türkiye Basketbol Federasyonunun 2019 yılı faaliyet programında yer alan, 11-12-13 Kasım 2019 tarihleri arasında ilimizde Basketbol Aday Hakem Kursu açılacaktır. Kursa

  Haberi Oku

  Battalgazi Kız Yurdundaki Öğrencilerden ''Barış Pınarı Harekatı''na destek

  TÜRK Silahlı Kuvvetleri'nin Fırat'ın doğusunu terör örgütlerinden temizlemek amacıyla başlattığı Barış Pınarı Harekatı'na, Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Battalgazi Kız Yurdunda kalan kız öğrenciler, binadaki odaların ışıklarıyla ‘'BARIŞ'’ yazıp, Türk bayrakları açarak destek verdi.

  Haberi Oku

  Amatör Spor Haftası Ödül Töreni ile Sona Erdi

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından 7-13 Ekim tarihleri arasında her yıl geleneksel olarak düzenlenen Amatör Spor Haftası sona erdi.

  Haberi Oku

  Amatör Spor Haftası Tüm Hızıyla Devam Ediyor

  13 Ekim Pazar Günü Saat 11:00 ’da Merkez Spor Salonunda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Amatör Spor Haftası boyunca yapılan müsabakalarda dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları ve ASKF tarafından yılın “Enlerine” plaket verilip kapanış töreni yapılacaktır.

  Haberi Oku

  Amatör Spor Haftası Başladı

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘’Amatör Spor Haftası’’ Malatya’da renkli görüntülerle başladı. Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (MASKF) tarafından gerçekleştirilen organizasyon kapsamında Kernek Meydanından başlayıp Kanal Boyundan devam ederek Atatürk Anıtına kadar yürüyüş gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  Amatör Spor Haftası Başlıyor

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından her yıl ortaklaşa düzenlenen ‘Amatör Spor Haftası’ Malatya’da başlıyor.

  Haberi Oku

  Wellness 1. Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursu Açılacak

  Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonunun 2019 yılı faaliyet programında yer alan, 23 Ekim – 03 Kasım 2019 tarihleri arasında ilimizde Wellness 1. Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursu açılacak.

  Haberi Oku

  Sağlık İçin Beraber Yürüyelim Yürüyüşü Yapıldı.

  Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında Sağlık için "Beraber Yürüyelim" sloganı ile 3’ten 93’e her yaştan vatandaşımızın katılımıyla yürüyüş yapıldı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER