HABERARŞİVİ
 • 17

  KASIM

  Okullar Arası Hentbol Müsabakaları Sona Erdi

  13-17 Kasım 2017 tarihleri arasında Yeşiltepe Spor Salonunda yapılan Okullar arası Gençler Hentbol Müsabakaları 150 sporcunun katılımı ile gerçekleşti. Gençler B (Kız-Erkek) Hentbol Müsabakaları zorlu geçen müsabakalarla sona erdi.

 • 13

  KASIM

  Türkiye Üçüncüsü Oldu

  Türkiye geneli 36 il, 86 kulüpten 451 sporcunun katılımı ile Mersin Erdemli Atış Poligonu’nda yapılan şampiyonada ilimiz Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü sporcusu Yusuf Salih Özdemir Türkiye üçüncüsü oldu.

 • 13

  KASIM

  Bir Türkiye Üçüncülüğü de Cimnastikçilerden

  Bursa ilinde 10 – 12 Kasım 2017 tarihlerinde yapılan Artistik Cimnastik 1. Lig 3. Etap müsabakalarında Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü Jimnastik takımımız üçüncü oldu.

 • 6

  KASIM

  Fabrika Voleybolu İlimizde Yapıldı

  Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından kurulan ve Türkiye’de; 6-12 yaş arasındaki çocukları voleybol ile tanıştırmayı ve lisanslı sporcu sayısını artırmayı hedefleyen Fabrika Voleybol yeni okulunu Malatya’da açtı.

 • 6

  KASIM

  Paylaştıkça Çoğalan Mutluluklar

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje Koordinasyon Genel Müdürlüğünün Gençlik Projeleri Destekleme Programı tarafından finanse edilen Malatya Mobil Gençlik Merkezi Projesi kapsamında İnönü Üniversitesi Vakfı Özel Eğitim ve rehabilitasyon Merkezine ziyarette bulunuldu.

 • 6

  KASIM

  Hayata Değer Katan Mutluluklar

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje Koordinasyon Genel Müdürlüğünün Gençlik Projeleri Destekleme Programı tarafından finanse edilen Malatya Mobil Gençlik Merkezi Projesi kapsamında Arguvan Atatürk İlkokuluna ziyarette bulunuldu.

 • 31

  EKİM

  Tek Rumeli TV Spor Müdürü Mehmet ÇELİK İl Müdürlüğüne Ziyarette Bulundu.

  Tek Rumeli TV Spor Müdürü Mehmet ÇELİK Malatyta’da bir takım ziyaretlerde bulundu. Malatya Ziyaretlerinden biri de Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü oldu.

 • 26

  EKİM

  Selim Karadağ’dan İl Müdürlüğüne Ziyaret

  İstanbul Vodafone Park’ta yapılan Ampute Futbol Federasyonu Avrupa Şampiyonası’nda şampiyon olan Ampute Futbol Milli Takımı’nın kalecisi Selim KARADAĞ, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi FINDIKLI’yı makamında ziyaret etti.

 • 20

  EKİM

  Okul Sporları Toplantısı Yapıldı

  2017 – 2018 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Beden Eğitimi Öğretmenlerine yönelik Okul Sporları Değerlendirme ve Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

 • 20

  EKİM

  Aşure İkramı Yapıldı

  Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Malatya Gençlik Merkezince her yıl geleneksel hale gelen mübarek Muharrem ayı nedeniyle aşure ikramında bulundu...

 • 20

  EKİM

  Yürüyüş Milli Takım Kampına Ziyaret

  05 Ekim - 31 Kasım 2017 tarihleri arasında ilimizde düzenlenen Yürüyüş Milli Takım Hazırlık Kampına Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı ve Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen ziyarette bulundu.

 • 16

  EKİM

  Atletizm Yarışları Sona Erdi.

  Türkiye Atletizm Federasyonun 2017 yılı faaliyet programında yer alan, Doğu Anadolu Bölgesi 7. Grup 1. Etap Türkcell Bölgesel Kros Ligi yapıldı.

 • 16

  EKİM

  Trap Skeet Yarışları Sona Erdi...

  Türkiye Atıcılık ve Avcılık federasyonun 2017 yılı faaliyet programında yer alan, 15 Ekim 2017 tarihinde Atış poligonunda düzenlenen Cumhuriyet Kupası yarışları sona erdi.

 • 15

  EKİM

  Amatör Spor Haftası Sona Erdi.

  Atatürk Spor Salonu’na yapılan ödül töreninde ‘‘Amatör Spor Haftası boyunca yapılan Atletizm, Basketbol, Badminton, Güreş, Futsal, Hentbol, Masa Tenisi, Okçuluk, Satranç, Tenis, Voleybol, Yüzme, Özel Sporcular Bowling müsabakalarında dereceye giren sporculara ve Sporun enlerine kupa ve madalyaları verildi.

 • 13

  EKİM

  Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Yardımı Yapıldı

  Gençlik ve Spor Bakanlığınca Amatör Spor Kulüplerine 81 ilde eş zamanlı spor malzemesi yardımı yapıldı. Atatürk Spor Salonunda yapılan amatör spor kulüplerine spor malzemesi dağıtım törenine...