Fatma Uygur Türkiye Şampiyonu Oldu

  Okullar Arası Gençler Karate Türkiye Şampiyonasında Fatma Uygur – 64 Kilogramda Türkiye birincisi oldu.

  Haberi Oku

  Balkan Şampiyonasında Malatya Rüzgarı

  Ukranya’da yapılan Balkan Şampiyonasında Gençler 10 kilometre yürüyüş yarışında ilimiz sporcularından Serhat Güngör Balkan ikincisi Özgür Topsakal Balkan üçüncüsü oldu.

  Haberi Oku

  ÖNEMLİ DUYURU

  Tüm Spor Müsabakaları Nisan Ayı Sonuna Kadar Ertelenmiştir.

  Haberi Oku

  Vali Baruş “Onun Hikâyesi Projesi” Kapsamında Akülü Sandalye Hediye Törenine Katıldı

  Rumeli Türkleri Dayanışma Derneği ile Beydağı Gençlik ve Spor Kulübü Derneğinin ortaklaşa düzenlemiş olduğu “Onun Hikâyesi Projesi” kapsamında...

  Haberi Oku

  Türkiye İkincisi Oldu.

  Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonasında tüfek ve tabanca dalında yapılan yarışmalarda, yıldız erkekler de tabanca da Yusuf Canbay 68 sporcu içerisinde Türkiye ikincisi oldu.

  Haberi Oku

  TAF Çocuk Atletizmi Malatya’da Yapıldı.

  Eski milli atletler Birsen Bekgöz, Pınar Saka ve Merve Aydın Filiz’in de bulunduğu organizasyon, farklı okullardan gelen yaklaşık 1000 çocuğu bir araya getirdi. Malatya Merkez Spor Salonu’ndaki etkinlikte çocuklar, eğlenceli oyunlar eşliğinde atletizm yapmanın keyfini yaşadılar.

  Haberi Oku

  ANALİG Yüzme Yarışları Tamamlandı

  Malatya Erkeklerde birinci, Kızlarda İkinci Oldu

  Haberi Oku

  Hayati İnanç'a Yoğun İlgi

  Salonları hınca hınç dolduran kalabalığın sık sık alkış yağmuruna tuttuğu Hayati İnanç, Türkçe, Arapça ve Farsça dillerde çeşitli şiirler okuyarak katılımcılara unutulmaz dakikalar yaşattı.

  Haberi Oku

  ANALİG Cimnastik Grup Yarışmaları Sona Erdi

  22 - 23 Şubat 2020 tarihleri arasında Cimnastik Salonunda yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Cimnastik Grup Müsabakaları sona erdi. Birbirinden çekişmeli geçen Cimnastik yarışları...

  Haberi Oku

  ANALİG Çeyrek Final Badminton da Birinci Oldular

  20 – 23 Şubat 2020 tarihleri arasında Batman 19 Mayıs Spor Salonunda düzenlenen Badminton Anadolu Yıldızları Ligi Çeyrek Final müsabakalarında 13 ilden 140 sporcu yarıştı. Çekişmeli geçen müsabakalar sonunda ilimiz Badminton takımı hem kızlar da hem de erkeklerde farklı skorlarla birinci oldular.

  Haberi Oku

  ANALİG'de Malatya Rüzgarı Esmeye Devam Ediyor

  Çeyrek Final Müsabakalarında Masa Teniscilerimizde Birinci Oldular.

  Haberi Oku

  ANALİG Karate'de Başarı

  22 – 23 Şubat 2020 tarihleri arasında Muş ili Muş Spor Salonunda de düzenlenen Kartate Anadolu Yıldızları Ligi Çeyrek Final müsabakalarında ilimiz Karate takımı 3 Altın, 4 Gümüş, 6 Bronz olmak üzere toplam 13 madalya ile Erkek ve Kız takımlarımız 21 - 22 Mart 2020 tarihinde Van'da yapılacak olan Yarı Final müsabakalarına katılmaya hak kazandılar.

  Haberi Oku

  Halk Oyunları Yarışmaları Sona Erdi

  19 Şubat Çarşamba günü Malatya Merkez Spor Salonu’nda gerçekleştirilen, Okullar ve kulüpler arası halk oyunları yarışmaları tamamlandı.

  Haberi Oku

  Güreş Milli Takım Kampına Davet Edildi.

  Hamza KURAK Dünya Şampiyonasına Hazırlanıyor.

  Haberi Oku

  Türkiye Üçüncüsü Oldu

  18 – 20 Şubat 2020 tarihleri arasında Muğla ili Dalaman ilçesinde yapılan Gençler Halter Türkiye Şampiyonasında sporcumuz Furkan Batuhan Polat bronz madalya alarak Türkiye üçüncüsü oldu.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Karate İl Birinciliği Müsabakaları Tamamlandı

  18 şubat Salı 2020 tarihinde Battalgazi Spor Salonunda yapılan Okullar arası Karate il birinciliği müsabakaları tamamlandı birbirinden çekişmeli geçen müsabakalar sonunda

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER