Milli Takıma Davet Edildi

  26 Ağustos – 07 Eylül 2019 tarihleri arasında İstanbul Sarıyer’de yapılacak olan Küçükler – Minikler 11 – 12 – 13 Yaş Grekoromen Milli Takım kampına Malatya Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü sporcularından Emir Ömer BOZBAĞ Milli Takım Kampına Milli Sporcu olarak davet edildi.

  Haberi Oku

  Futbol İl Seçmesi Yapılacak.

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu iş birliğiyle düzenlenen 13 Yaş Grubu Futbol Altyapı Gelişim Projesi kapsamında Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce organize edilen 26 – 29 Ağustos 2019 tarihleri arasında İl Seçmesi yapılacaktır...

  Haberi Oku

  Olimpik Açık Yüzme Havuzu Saatleri Değişti

  Orduzu mevkii Turgut Özal Tabiat Parkında bulunan, Olimpik Açık Yüzme Havuzunun halka açık saatleri değişti. Saatler şöyle;

  Haberi Oku

  Merkezim Her Yerde

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü'nün Gençlik Projeleri Destek Programı tarafından finanse edilen, Malatya Gençlik Merkezi Derneği Kulübü'nün Malatya Mobil Gençlik Merkezi-2 Projesi kapsamında

  Haberi Oku

  Taekwondo Kuşak Sınavı Yapıldı.

  Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürlüğünün 2019 yılı faaliyet programında yer alan, Taekwondo Kuşak Sınavı yapıldı.

  Haberi Oku

  Spor İstişare Toplantısı Yapıldı

  Anadolu Spor Medyası ve Yazarlar Derneği öncülüğünde, spor taban birliklerinin katılımıyla, Malatya’nın sporunda yaşanan sıkıntılar ve eksikler konulu toplantı yapıldı.

  Haberi Oku

  Özel Sporcular Masa Tenisi ve Atletizm 1. Kademe yardımcı Antrenörlük Kursu Açılacak

  19 – 25 Ağustos 2019 tarihleri arasında ilimizde Özel Sporcular Masa Tenisi 1. Kademe yardımcı Antrenörlük Kursu açılacaktır.

  Haberi Oku

  15 Temmuz Satranç Turnuvası Yapıldı

  Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürlüğünün 2019 yılı faaliyet programında yer alan, 15 Temmuz Demokrasi ve Mili Birlik Günü Satranç Turnuvası gerçekleştirildi. 13-14 Temmuz tarihlerinde Çok Amaçlı Spor Salonunda gerçekleştirilen turnuvaya yoğun bir katılım ile gerçekleşti. Birbirinden çekişmeli geçen müsabakalar sonunda Üç kategoride gerçekleştirilen ve iki gün süren turnuvada dereceye giren sporcular şöyle oluştu:

  Haberi Oku

  Gençler Sabah Namazında Buluşuyor

  "Gençler Sabah Namazında Buluşuyor" etkinliği kapsamında 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününün sabahında Malatyalı gençler, Yeni Cami de sabah namazı kıldı.

  Haberi Oku

  Türkiye Şampiyonasında Başarı

  Türkiye Boks Federasyonunun 2019 yılı faaliyet programında yer alan, 02 – 08 Temmuz 2019 tarihleri arasında Amasya İlinde Üst Minik ve Genç Bayanlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası yapıldı. Birbirinden çekişmeli geçen müsabakalar sonunda ilimiz sporcularından Genç Bayanlarda 51 Kilogramda Hatice Akbaş Türkiye birincisi, 54 Kilogramda Goncagül Aydın ve Sudenaz İnankul Türkiye Üçüncüsü oldular.

  Haberi Oku

  Gençler Avrupa Şampiyonasında Yarışacaklar.

  18 – 21 Temmuz 2019 tarihleri arasında İsveç’in Boras kentinde yapılacak olan, Gençler Avrupa Şampiyonasına ilimiz sporcularından Serhat Güngör ve Özgür Topsakal Atletizm Milli Takım Sporcusu olarak yürüyüş branşında Ülkemizi ve İlimi temsil edeceklerdir.

  Haberi Oku

  Olimpik Açık Yüzme Havuzu

  Olimpik Açık Yüzme Havuzunun yaz boyunca halka açık gün ve saatleri

  Haberi Oku

  Avrupa Şampiyonasında Başarı

  Biathle / Triathle Avrupa Şampiyonasında Neva Naz Güvenç 03:57,22 derecesi ile Avrupa Üçüncüsü Aynı Yarışta Elif Aktaş 04:30,02 derecesi ile altıncı oldu.

  Haberi Oku

  İl Spor Merkezlerinin Açılışı Yapıldı.

  İl Spor Merkezlerinin Açılış Töreni Yapıldı. Osman Çağlı Kapalı Yüzme Havuzunda gerçekleşen Açılış Törenine Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ebu Bekir Kayhan, Şube Müdürleri, Spor Uzmanları, antrenörler sporcular ve sporcu velileri katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından...

  Haberi Oku

  Türkiye Üçüncüsü Oldular.

  26 - 27 Haziran 2019 tarihleri arasında Plaj güreşi şampiyonası Bursa’nın Mudanya ilçesinde yapıldı. Yıldız, genç, büyüklerin Serbest, Greko-Romen ve kadınlarda mücadele ettiği şampiyonaya 69 kadın sporcu yarıştığı şampiyona da sporcularımız Gizem KENGER, Pınar BİNGÖL ve Nida GÜLTEKİN kilolarında Türkiye Üçüncüsü oldular.

  Haberi Oku

  Türkiye Üçüncüsü Oldu.

  Cimnastlig 1.Lig ve 2.Lig 1.Hafta Yarışmalarında Alper Kaan KARAKAYA ferdi sıralamada Türkiye Üçüncüsü oldu.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER