Okullar Arası Gençler Voleybol Müsabakaları Tamamlandı

  30 Aralık 2019 - 17 Ocak 2020 tarihleri arasında yapılan Okullar Arası Gençler A Voleybol İl Seçmesi müsabakaları tamamlandı. Merkez Spor Salonunda yapılan final müsabakaları...

  Haberi Oku

  İstanbul'da Malatya Rüzgarı Esti

  İstanbul Ataköy Atletizm Salonu’nda Malatya'lı Sporcular Dereceler İle Döndüler...

  Haberi Oku

  ANALİG de Grup Birincisi Oldular

  03 - 05 Ocak 2020 tarihleri arasında Ağrı da yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Badminton Grup müsabakalarında erkek ve kız takımımız farklı skorlarla birinci oldular.

  Haberi Oku

  Vali Aydın Baruş, Belediye Başkanları ve Kaymakamlara Brifing Verildi

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan ve yapılacak olan yatırım ve faaliyetlerine ilişkin sunumların gerçekleştirileceği toplantı Vali Aydın Baruş başkanlığında gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediyesi Nikâh Sarayı toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İlçe Kaymakamları ve İlçe Belediye Başkanları katıldı.

  Haberi Oku

  Melike Gülşen Uluslararası Karate Turnuvasında Derece Yaptı

  03 - 05 Ocak 2020 tarihleri arasında İstanbul'da özel bir otelde düzenlenen 33. Uluslararası Boğaziçi (İnternational) Karate Turnuvasında 10 yaş gurubunda ilimiz sporcusu Melike Gülşen kumitede birinci oldu.

  Haberi Oku

  Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Tuncay ULUSAN Deneyap Atölyesinde İncelemelerde Bulundu

  İlimizde kurulacak olan Deneyap Teknoloji Atölyesi için incelemelerde bulunan Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Tuncay ULUSAN Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ebu Bekir KAYHAN ile birlikte Beydağı Gençlik Merkezini gezerek incelemelerde bulundular.

  Haberi Oku

  Vali Aydın Baruş Yapımı Devam Eden Tesisleri İnceledi

  Malatya Valisi Sayın Aydın Baruş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce yapımı devam eden tesislere ziyarette bulundu.

  Haberi Oku

  Malatya'da Deneyap Türkiye Teknoloji Atölyesi Kurulacak

  Milli teknoloji hamlesinin itici gücünü oluşturacak, teknoloji üretme yetkinliği yüksek genç bireyler yetiştirmeyi hedefleyen Deneyap Teknoloji Atölyesi Malatya Beydağı Gençlik Merkezinde kuruluyor.

  Haberi Oku

  Hokey 1.Lig Müsabakaları Tamamlandı.

  12 - 16 Aralık 2019 tarihleri arasında Yeşiltepe Spor Salonunda oynanan müsabakalar birbirinden çekişmeli geçti müsabakalar sonunda kadınlarda Malatya Anadolu Ateşi Spor Kulübü ile ikinci olan Haydarpaşa Spor Kulübü Süper Lige yükseldi. Erkeklerde ise Suruç Hokey Spor Kulübü şampiyon olarak, Nizip Halk Eğitim Merkezi Spor Kulübü ise ikincilikle Süper Lige yükselen takımlar oldu.

  Haberi Oku

  Balkan Şampiyonu Oldu

  +59 Kilogramda yarışan Malatya Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Sporcusu Fatma Uygur yaptığı 4 maç sonucunda güçlü rakiplerini yenerek kilosunda Balkan Şampiyonu oldu.

  Haberi Oku

  Malatya'dan Badminton Milli Takımına Çıkarma

  16- 22 Aralık 2019 tarihleri arasında Ankara’da Keçiören Badminton Olimpiyat Hazırlık Merkezinde yapılacak olan Junior ve İnternational müsabakalarına katılacak olan 16 Milli sporcu ve 4 Antrenör ilimizden Milli Takım Kampına davet edildiler.

  Haberi Oku

  Türkiye Salon Hokeyi Şampiyonası Sona Erdi.

  7 – 11 Aralık 2019 tarihleri arasında Yeşiltepe Spor Salonunda düzenlenen 16 Yaş Altı Kızlar ve Erkekler Türkiye Salon Hokeyi Şampiyonası sona erdi.

  Haberi Oku

  Okullar Arası Gençler B Basketbol İl Seçmesi Müsabakaları Tamamlandı

  2 - 10 Aralık 2019 tarihleri arasında Okullar Arası Gençler B Basketbol İl Seçmesi müsabakaları tamamlandı. Merkez Spor Salonunun yapılan müsabakalar birbirinden çekişmeli geçti. Müsabakalardan sonra yapılan ödül töreninde sporculara kupa, madalya ve başarı belgeleri Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen tarafından verildi. Okullar Arası Gençler B Basketbol İl Seçmesi müsabakaları sonuçları ise şöyle;

  Haberi Oku

  Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Masa Tenisi Bölge Takım Müsabakaları

  Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Takım Müsabakaları 42 takımın katılımı ile Malatya Merkez Spor Salonunda yapıldı. Yaklaşık iki yüz sporcunun yarıştığı müsabakalar birbirinden çekişmeli geçti.

  Haberi Oku

  ANALİG Güreş Grup Müsabakalarından Başarıyla Döndüler

  Sekiz ilden yüz otuz altı sporcunun katılımıyla Anadolu Yıldızlar Ligi (Analig) Güreş Grup Müsabakaları Elazığ İli 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonunda yapıldı. İlimiz Güreşçileri serbest sitilde 1 Altın, 3 Gümüş, 3 de bronz madalya alarak takım halinde 2 .olmuştur. Aynı Zaman da Grekoromen Sitilde 3 Altın, 3Gümüş, 3 Broz, madalya alarak şampiyon olarak yarı final müsabakalarına katılma hakkı kazandılar.

  Haberi Oku

  U16 Kızlar-Erkekler Salon Türkiye Şampiyonası Başladı

  U16 Kızlar-Erkekler Salon Türkiye Şampiyonası Başladı. Yeşiltepe Spor Salonunda yapılan açılış seremonisine Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ebubekir Kayhan, ve Malatya ASKF Başkanı Seyfullah Özdemir katıldı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER