HABERARŞİVİ
 • 15

  ARALIK

  Badminton 2. Kademe Antrenörlük Kursu Açılacak

  20 Ocak - 03 şubat 2017 tarihleri arasında ilimizde Badminton 2. Kademe Antrenörlük kursu açılacaktır

 • 14

  ARALIK

  Selim Karadağ'dan İl Müdürlüğümüze Ziyaret

  Selim Karadağ İl Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Ampute Milli Takımımızın Kalecisi Selim Karadağ Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzü ziyaret etti. İl Müdürü Mustafa Sadi FINDIKLI Selim Karadağ’ı makamında ağırladı. Selim Karadağ ziyaretin de İl Müdürlüğümüzün gösterdiği desteklerden dolayı memnuniyetini dile getirdi.

 • 13

  ARALIK

  Okullar Arası Yıldızlar Basketbol Müsabakaları Sona Erdi

  04 – 12 Aralık 2017 tarihleri arasında Tecde Spor Salonunda yapılan Okullar arası Yıldızlar Kız – Erkek Basketbol müsabakaları sona erdi.

 • 12

  ARALIK

  Milli Takıma 10 Sporcu ve 2 Antrenör

  Badminton Milli Takımına davet edilen ilimizden 10 sporcu ve antrenörleri Merve Aslan, il Müdürlüğü antrenörümüz Nazım DENİZHAN Milli Takım Kampı ve Milli Müsabakalar öncesinde Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi FINDIKLI’yı makamında ziyaret ederek sevinçlerini paylaştılar.

 • 1

  ARALIK

  Okullar Arası Gençler Futsal Müsabakaları Sona Erdi

  13 - 30 Kasım 2017 tarihleri arasında Battalgazi Spor Salonunda yapılan Okullar arası Gençler Futsal müsabakaları sona erdi.

 • 30

  KASIM

  Okullar Arası Badminton Müsabakaları Sona Erdi

  27 - 30 Kasım 2017 tarihleri arasında Tecde Spor Salonunda yapılan Okullar arası Gençler Badminton müsabakaları sona erdi.

 • 24

  KASIM

  Öğretmenler Günü Kutlu Olsun.

  Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak Öğretmenler Günü münasebetiyle öğretmenlerimizi okullarında ziyaret ettik. Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenlerin eseridir.

 • 23

  KASIM

  Naim Süleymanoğlu için mevlit okutuldu

  Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu efsane halterci Naim Süleymanoğlu için Malatya'da mevlit okutuldu.

 • 22

  KASIM

  Okullar Arası Atletizm Kros Yarışları Sona Erdi

  21 Kasım 2017 tarihleri arasında Turgut Özal Tabiat Parkının Kros Parkurunda yapılan Okullar arası Gençler - Yıldızlar Atletizm Kros Yarışları 250 sporcunun katılımı ile gerçekleşti.

 • 17

  KASIM

  Okullar Arası Hentbol Müsabakaları Sona Erdi

  13-17 Kasım 2017 tarihleri arasında Yeşiltepe Spor Salonunda yapılan Okullar arası Gençler Hentbol Müsabakaları 150 sporcunun katılımı ile gerçekleşti. Gençler B (Kız-Erkek) Hentbol Müsabakaları zorlu geçen müsabakalarla sona erdi.

 • 13

  KASIM

  Türkiye Üçüncüsü Oldu

  Türkiye geneli 36 il, 86 kulüpten 451 sporcunun katılımı ile Mersin Erdemli Atış Poligonu’nda yapılan şampiyonada ilimiz Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü sporcusu Yusuf Salih Özdemir Türkiye üçüncüsü oldu.

 • 13

  KASIM

  Bir Türkiye Üçüncülüğü de Cimnastikçilerden

  Bursa ilinde 10 – 12 Kasım 2017 tarihlerinde yapılan Artistik Cimnastik 1. Lig 3. Etap müsabakalarında Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü Jimnastik takımımız üçüncü oldu.

 • 6

  KASIM

  Fabrika Voleybolu İlimizde Yapıldı

  Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından kurulan ve Türkiye’de; 6-12 yaş arasındaki çocukları voleybol ile tanıştırmayı ve lisanslı sporcu sayısını artırmayı hedefleyen Fabrika Voleybol yeni okulunu Malatya’da açtı.

 • 6

  KASIM

  Paylaştıkça Çoğalan Mutluluklar

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje Koordinasyon Genel Müdürlüğünün Gençlik Projeleri Destekleme Programı tarafından finanse edilen Malatya Mobil Gençlik Merkezi Projesi kapsamında İnönü Üniversitesi Vakfı Özel Eğitim ve rehabilitasyon Merkezine ziyarette bulunuldu.

 • 6

  KASIM

  Hayata Değer Katan Mutluluklar

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje Koordinasyon Genel Müdürlüğünün Gençlik Projeleri Destekleme Programı tarafından finanse edilen Malatya Mobil Gençlik Merkezi Projesi kapsamında Arguvan Atatürk İlkokuluna ziyarette bulunuldu.