SPORCULARIMIZDAN DERECE

  Kuzenler Madalyaya Doymuyor.

  Haberi Oku

  İl Müdürümüz Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımımıza Başarılar Diledi.

  İl Müdürü Ebubekir KAYHAN 2020 - 2021 sezonu Türkiye 1. Liginde mücadele edecek olan Malatya Büyükşehir Belediyespor voleybol takımının antrenmanını ziyaret ederek başarılar diledi.

  Haberi Oku

  AVRUPA SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ YAPILACAK.

  23-30 Eylül 2020 tarihleri arasında hafta boyunca Herkes İçin Ulusal Spor ve sağlık Günleri etkinlikleri kapsamında etkinlikler düzenlenecek

  Haberi Oku

  BEŞYÜZELLİ KORUYUCU SİPERLİK DAHA ÜRETTİLER

  Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Beydağı Gençlik Merkezinde görev yapan Gençlik liderlerimiz, personellerimiz ve altyapımızla birlikte sağlık çalışanlarımız için koruyucu siperlik üretmeye devam ediyoruz. Bugün de sağlığımız için mücadele veren fedakar sağlık çalışanlarımız için 550 adet koruyucu siperliği Turgut Özal Tıp Merkezi'ne teslim etti

  Haberi Oku

  “Herkes İçin Ulusal Spor ve Sağlık Günleri” Düzenlenecek.

  23-30 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilen ve her yıl geleneksel olarak düzenlenen Avrupa Spor Haftası etkinliklerine denk gelen bu süreçte çok sayıda farklı spor aktiviteleriyle her yaştan ve statüden bireyi bir araya getirerek hareket bilincini artırmak amaçlanıyor...

  Haberi Oku

  Vali Baruş, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde İncelemelerde Bulundu

  Vali Baruş, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde incelemelerde bulunarak, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ebu Bekir Kayhan’dan bilgi aldı.

  Haberi Oku

  VEFAT VE BAŞ SAĞLIĞI

  Personelimiz Mehmet Duru vefat etmiştir. Personelimiz Mehmet Duru'ya Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve tüm spor camiasına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

  Haberi Oku

  İLÇE FUTBOL SAHASI BAŞTAN SONA YENİLENDİ

  Battalgazi İlçe Merkezinde bulunan daha önce atıl durumda olup müsabaka oynanmayan futbol sahası baştan sona yenilendi. Doğal çim yüzeyli olan sahası yeniden yapılıp sentetik çime dönüştürüldü.

  Haberi Oku

  VEFAT VE BAŞ SAĞLIĞI

  İl Müdürümüz Ebu Bekir Kayhan, vefat eden Spor Hizmetleri Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Baykan'ın babası Zeki Baykan'ın için taziye mesajı yayınladı. Kayhan '' ''Spor Hizmetleri Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Baykan'ın babası Zeki Baykan'ın geçirmiş olduğu kalp krizi sonucu vefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrendim. Sayın Genel Müdürümüzün babası Zeki Baykan'a Allah'tan rahmet ve kederli ailesine başsağlığı dilerim.'' dedi.

  Haberi Oku

  İl Spor Merkezleri Açıldı

  İl Spor Merkezleri kayıtları başladı. Her yıl 81 ilimizde eş zamanlı olarak Spor Genel Müdürlüğünün 81’inci kuruluş yıl dönümü olan 29 Haziran da açılırken bu yıl dünya genelinde yaşanan Covid-19 salgını nedeniyle 17 Ağustos tarihinde alınan tedbirler çerçevesinde başladı.

  Haberi Oku

  GELECEĞİN TEKNOLOJİ YILDIZI OLMAK İSTEYEN GENÇLER DÜZENLENEN UYGULAMA SINAVINDA TER DÖKTÜLER

  Geleceğin teknoloji yıldızı olmayı hedefleyen 9 bin 554 genç, Deneyap Teknoloji Atölyeleri Projesi kapsamında hünerlerini sergiledi. Cumhurbaşkanlığı’nın 100 Günlük İcraat Programı’nda yer alan Deneyap Projesi’nde yer almak isteyen öğrenciler, uygulamalı sınava girdi...

  Haberi Oku

  9 BİN 554 GENÇ GELECEĞİN TEKNOLOJİ YILDIZI OLMAK İÇİN HÜNERLERİNİ SERGİLEYECEK

  Geleceğin teknoloji yıldızı olmayı hedefleyen 9 bin 554 genç, Deneyap Teknoloji Atölyeleri Projesi kapsamında hünerlerini sergileyecek. Cumhurbaşkanlığı’nın 100 Günlük İcraat Programı’nda yer alan Deneyap Projesi’nde yer almak isteyen öğrenciler, uygulamalı sınava girecek.

  Haberi Oku

  TAF KUPASI ŞAMPİYONU İLİMİZ SPORCUSU SALİH KORKMAZ OLDU.

  Ankara’daki Naili Moran Atletizm Pisti’nde yapılan TAF Yürüyüş Kupası yarışması, 9 Ağustos Pazar günü gerçekleştirildi. Erkeklerde ilimiz sporcusu Doha 2019’un beşincisi ve Türkiye rekortmeni Salih Korkmaz, 41:21.97’lik performansıyla ipi göğüsleyen isim oldu.

  Haberi Oku

  MASKELİ BİSİKLET AKÇADAĞ'DA

  Malatya'nın Akçadağ İlçesinde, gönüllü gençlerden oluşan grup, bisikletleriyle sosyal mesafe kurallarına uyarak yeni normal hayata pedal çevirip Covid-19 tedbirleri için maske dağıttılar.

  Haberi Oku

  ŞEHİT EMRE BÜYÜKYILDIRIM SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

  Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sayın İhsan Selim Baydaş, Hakkari İli Çukurca İlçesi 2’nci Hudut Komutanlığı Hisar Üs Bölgesine BTÖ mensuplarınca düzenlenen silahlı saldırıda Şehit olan P. Söz. Onb. Emre Büyükyıldırım için düzenlenen cenaze törenine katıldı.

  Haberi Oku

  DENEYAP TÜRKİYE TEKNOLOJİ ATÖLYESİ SANAYİ VE TİCARET İL MÜDÜRÜ AKİF GÜLAÇTI ZİYARET ETTİ.

  Deneyap Türkiye Teknoloji Atölyesinde görev alacak eğitmenlerimiz uzaktan eğitimlerini tamamlamıştır. Merkezimizde teknik eğitim almak için bulunan eğitmenlerimizi Sanayi ve Ticaret İl Müdürü Akif Gülaçtı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldılar. Eğitmenlerimizle hatıra fotoğrafı çektirip merkezden ayrıldılar.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER