Uluslararası Şampiyonada 3. oldu

Uluslararası Altın Safran Türkiye Açık Kyokushin Şampiyonasında Wushu Milli Takım forması giyen ilimiz sporcusu Murat TAN ise bronz madalya alarak üçüncü oldu. Malatya gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak sporcumuz Murat TAN'ı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

11 AĞUSTOS 2017 / Eyüp KITLIK
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Türkiye Wushu Federasyonu tarafından Karabük'te düzenlenen Uluslararası Altın Safran Türkiye Açık Kyokushin Şampiyonasını Türkiye takım olarak birinci tamamladı.

 Soğuksu Merkez Spor Salonunda düzenlenen ve 18 ülkeden yaklaşık 400 sporcunun katıldığı şampiyonanın üçüncü gününde finale kalanlar, müsabakalarını tamamladı.  Buna göre, takım olarak toplam 89 madalya alan Türkiye birinciliği, 32 madalya alan İran ikinciliği, 30 madalya alan Kazakistan üçüncülüğü ve 16 madalya alan Tunus ise dördüncülüğü elde etti.

Uluslararası Altın Safran Türkiye Açık Kyokushin Şampiyonasında Wushu Milli Takım forması giyen ilimiz sporcusu Murat TAN ise bronz madalya alarak üçüncü oldu. Malatya gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak sporcumuz Murat TAN'ı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.