Başarılı Sporcular Ödüllendirildi

21 - 25 Mart 2018 tarihleri arasında Sinop ilinde yapılan Okullararası Kıck Boks Türkiye Şampiyonasında derece yapan sporcuları Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi FINDIKLI makamında ağırladı

29 MART 2018 / Eyüp KITLIK
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğünün 2018 yılı faaliyet programında yer alan, 21 - 25 Mart 2018 tarihleri arasında Sinop ilinde yapılan Okullararası Kıck Boks Türkiye Şampiyonasında derece yapan sporcuları Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi FINDIKLI makamında ağırladı.

Kick Boks İl Temsilcisi Hasan Basri KARAKUŞ, Okullararası Kıck Boks Türkiye Şampiyonasında derece yapan sporcularımız ; Türkiye Birincisi Fatih Kürşat AYGÜN Türkiye ikincisi Pamir Tülgar DERSİM ve Türkiye üçüncüsü Talha KARADAĞ ile birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi FINDIKLI makamında ziyaret ederek, aldıkları başarıyı paylaştılar.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi FINDIKLI'da almış oldukları başarıdan dolayı memnuniyetini dile getirerek sporcularımızı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Daha sonra derece yapan sporcularımıza içi spor malzemeleri dolu spor çantası hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.