Türkiye İkincisi Oldular

Badminton Türkiye Finali müsabakaları Denizli Atatürk Ortaokulu Spor Salonunda yapıldı. Müsabakalara 19 il, 11 erkek, 12 kız takımından 115 sporcunun katılımıyla, Fair Play çerçevesinde gerçekleşen çekişmeli ve seyir zevki dolu mücadelelerle tamamlandı. Müsabakalar sonunda Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Badminton takımı Yıldız Erkeklerde Türkiye ikincisi oldu. Ayrıca Malatya İl karması sporcusu Furkan İNANÇ en iyi sporcu ödülünü aldı.

14 MAYIS 2018 / Eyüp Kıtlık
HABERİNFOTOĞRAFLARI
2017 - 2018 sezonu Anadolu Yıldızlar Ligi Final Haftası kapsamında gerçekleşen Badminton Türkiye Finali müsabakaları Denizli Atatürk Ortaokulu Spor Salonunda yapıldı. Müsabakalara 19 il, 11 erkek, 12 kız takımından 115 sporcunun katılımıyla, Fair Play çerçevesinde gerçekleşen çekişmeli ve seyir zevki dolu mücadelelerle tamamlandı.

Müsabakalar sonunda Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Badminton takımı Yıldız Erkeklerde Türkiye ikincisi oldu. Ayrıca Malatya İl karması sporcusu Furkan İNANÇ en iyi sporcu ödülünü aldı.

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton Türkiye Finalinde Türkiye ikincisi olan Badmintoncularmızı antrenörümüz Nazım DENİZHAN’ı  ve en iyi sporcu ödülünü alan Furkan İNANÇ’ı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.