ANALİG ‘de Bir Başarı Daha

ANALİG Cimnastik Grup Birinciliği müsabakalarında ilimizi temsil eden Cimnastik takımımız Erkeklerde ikinci Bayanlarda ise üçüncü olarak 21-22 Nisan tarihlerinde Sakarya’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası’na katılabilme hakkı kazandılar.

12 MART 2018 / Eyüp KITLIK
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Spor Genel Müdürlüğü Anadolu Yıldızlar ligi projesi kapsamında 2017 - 2018 yılı faaliyet programında yer alan, ANALİG Cimnastik Grup Birinciliği müsabakaları 10-11 Mart 2018 tarihleri arasında Samsun Canik Cimnastik Salonu’nda tamamlandı.

22 İlden yaklaşık 200 sporcunun yarıştığı ANALİG Cimnastik Grup Birinciliği müsabakalarında ilimizi temsil eden Cimnastik takımımız Erkeklerde ikinci Bayanlarda ise üçüncü olarak 21-22 Nisan tarihlerinde Sakarya’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası’na katılabilme hakkı kazandılar.

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak ANALİG Cimnastik Grup Birinciliği müsabakalarında ilimize derece ile dönen Jimnastik sporcularımızı, antrenörlerimizi ve sporcularımızın ailesini tebrik eder, Türkiye Şampiyonası’nda başarılar dileriz.